top of page
banner.jpg

Kdo jsem?

Ahoj,

jmenuji se Eliška a mým poslaním je pomáhat lidem nalézt jejich potenciál a tím dosáhnout toho, čeho opravdu v životě chtějí. Jsem vystudovaný sociolog a akreditovaný kouč. Taky jsem člověk překypující energií, který se nemůže dočkat, až uslyší tvůj příběh.

Moje koučovací „kariéra“ započala rok po mém studiu, kdy jsem se doslova plácala životem sem a tam a nevěděla, kudy jít. Jako marketingový specialista ve vzdělávací firmě jsem měla možnost se potkat s několika akreditovanými kouči a v té chvíli jsem pocítila to, co přeji všem lidem zažít – ten pocit „Jo! Tohle! Tohle chci dělat!“

 

Ať už v osobním nebo profesním životě mě vždy těšil výsledek druhých. Měla jsem neskutečnou radost, že se někdo odhodlal překonat sám sebe. Že urazil kus cesty a je o kousek bohatší. Pochvala, že jsem jim pomohla k úspěchu je nad všechno osobní bohatství, které mohu mít.

Započalo studium a v roce 2020 jsem se stala akreditovaným koučem. Odkoučovala jsem stovky hodin a nechala se stovky hodin koučovat. Zažila jsem na vlastní kůži, jaké to je, když nad něčím dumáte i pár let a najednou vám „svitne“. Právě kvůli tomuto neskutečnému prožitku chci, abyste ho zažili i vy.  Abyste uvěřili, že změna je vždy možná a vaše sny jsou na dosah. A to naprosto v jakémkoli směru vašeho života.


Těším se, až o tobě uslyším! :-)
 

FAq

Co je to vlastně koučink?


Koučink je nástroj, který používá kouč s klientem k tomu, aby mu pomohl dosáhnout toho, čeho opravdu chce. Kombinovanými metodami a obrovskou dávkou empatie zjišťuje, co je pro klienta skutečně to důležité a od čeho se potřebuje odrazit. Koučink je příjemný rozhovor, zaměřený na budoucnost a orientovaný na úspěch. Kouč nikdy nedává radu. Vedu tě otázkami k tomu, aby sis vždy odpověděl sám, jelikož TY jsi expertem sám na sebe.

 

Proč bych měl/a oslovit kouče?

Pokud chceš být úspěšnější, šťastnější, mít větší harmonii v životě a žít život bez stresu. Pokud řešíš své problémy „stejnou hlavou“ která problém způsobila, tak se nikdy z něj nevymotáš.  Koučink pomůže všem, kteří stojí před rozhodnutím, ať už se týká čehokoli.

Pokud chceš udělat změnu v životě a máš strach, nejsi si jistý jak začít nebo jak to vlastně udělat, věř, že ti koučink změní život, tak jako mně.

Jak vypadá taková první hodina koučinku? Stačí to?

První setkání se zaměřuje především na všeobecné cíle klienta, protože si potřebujeme stanovit, co je opravdovým kýženým výsledkem a proč to klient opravdu chce.  Zdá se to triviální. Vždyť každý z nás ví, co chce, no ne?

Pravdou je, a budete sami překvapeni, že naše sny mnohdy leží trochu jinde, než jaké si stanovujeme cíle. Proto většinou „předsevzetí“ nefungují. Proto často selžeme krátce poté, co se rozhodneme něco ve svém životě změnit a vrátíme se do „starých kolejí“.

Už nemusíte, stačí, aby vám změna myšlení otevřela oči a od toho jsem tady pro vás.  :-)

Jedna hodina udělá hodně, ale samozřejmě pro dokonalý úspěch doporučuji nejméně 5 sezení s odstupem 1-2 týdnů. Můžete se těšit na svoje vlastní dobrodružství. Budu celou dobu vaším průvodcem.

Na co se mě klienti nejčastěji ptají?

IMG_4858.JPG
fleoškfp_edited.png
Umíš si představit email, který tě opravdu pozitivně nakopne?


Přihlaš se k odběru a každé druhé pondělí ode mě dostaneš mail, který tě opravdu potěší. Nastartuj se mnou týden pozitivně! 

Děkuji!

bottom of page